Pixelmator

Resim Düzenleme Programı
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü - 14.99 $
  • Boyut 29.9 MB
  • Version 2.1
  • Dil İngilizce
  • Firma UAB Pixelmator
Pixelmator bugüne kadar yapılmış ve kendi muadil yazılımlarının arasında en ucuz ve en kaliteli resim ve grafik düzenleme yazılımıdır.
Pixelmator uygulaması grafik tasarımcılar tarafından kullanılan Photoshop yazılımının alternatifi olarak gösterilen yetenekli ve Photoshop' a göre daha ucuz bir yazılımdır. 

Bu sürümü ile birlikte yeni özelliklerine ve yeteneklerine kavuşan yazılım tam ekran, auto-save, versions ve daha birçok özelliği desteklemesi ile kullanıcılarına daha kolay ve pratik bir kullanım imkanı sunuyor.

Pixelmator kullanıcı dostu arayüzü ve güçlü görüntü düzenleme motoru ile MacBook Pro Retina ekran içinde optimize edilmiştir.

Yeni efekt eklentileri ile resimlerinizi siyah ve beyaz renk efektleri, yağmur efekti ve kar efekti ile canlandırabilirsiniz.

Bu yeni versiyonda Pixelmator hazır çizim şekillerini de unutmamış. Elips, Çokgen, Yıldız, çizgi ve dikdörtgenler yazılım ile birlikte hazır olarak sizlere sunuluyor.

Yazılım ile ister tuval üzerine resim çizer gibi bir çalışma yapın, ister beyaz kağıt üzerine resim çizin. Tüm boyutlarda ve şekillerde önceden belirlenmiş özel fırçalar ile gerçekçi çalışmalara imza atabilirsiniz.

Pixelmator tüm popüler resim dosyası formatlarını destekler. Pixelmator ayrıca Apple Tasarım Ödüllü bir yazılımdır.
Pixelmator indir